aktualności

Wznowienie zajęć od września 2020 r.

Szanowni Państwo,

po długiej, bo aż od 11 marca przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną w Polsce, od 10 września 2020 r. wracają zajęcia WCZESNEJ NAUKI CZYTANIA oraz MATEMATYKI z LEGO. Od września kontynuowane będą zajęcia dla grup, które naukę przerwały w marcu, a miały zakończyć zajęcia w maju/czerwcu oraz dla grup, które zajęcia rozpoczęły w marcu. Na obecną chwilę nie planujemy otwarcia nowych grup.

W związku z tym, że harmonogramy zajęć uległy zmianą, bardzo prosimy o pilną informację, czy zamierzają Państwo kontynuować zajęcia w naszym centrum. Rozumiemy, że dzieci, które miały zakończyć naukę w maju lub w czerwcu mogą mieć zupełnie inne plany na okres od września do listopada. Jeżeli dziecko nie będzie uczestniczyło w zajęciach Państwa e-mail z informacją o rezygnacji będzie potraktowany, jako wniosek o rozwiązanie umowy. Jeżeli Państwa dziecko będzie kontynuowało naukę również prosimy o informację zwrotną.

Z naszej strony staramy się, aby niezależnie od ilości dzieci, przywrócić grupy w tych samych dniach tygodnia i godzinach. Chcemy skupić się na spokojnym dokończeniu rozpoczętych zajęć.

Jednocześnie wiemy, że zgodnie z nowymi wytycznymi dotyczącymi szkół i wynajmu sal od września:

– niedostępny będzie nasz mini bufet z napojami, warzywami i owocami,
– w sali przebywać będą mogły tylko i wyłącznie dzieci zapisane na zajęcia (obecnie zdarzało się tak, że zapraszaliśmy do sali np.: młodsze lub starsze rodzeństwo),
– w sali nie będą mogli przebywać opiekunowie,
– sala będzie wietrzona zgodnie z zaleceniami i dezynfekowana po zajęciach,
– dzieci będą wpuszczane do sali o pełnej godzinie.

Podczas pierwszych zajęć zaplanowana jest powtórka materiału oraz zabawy integracyjne.

Zespół NEURONA